VideoJS Mediablock (2.2.8) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Topics
hu: Témák

en: Video
hu: Videó

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Local
hu: Helyi

en: About
hu: Leírás

en: Video file
hu: Videófájl
