VideoJS Mediablock (2.2.8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: Topics
ro: Subiecte

en: Audio file
ro: Fișier audio

en: About
ro: Despre

en: Video file
ro: Fișier video
