VideoJS Mediablock (2.2.8) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: Audio
ru: Аудио

en: Topics
ru: Темы

en: Video
ru: Видео

en: Audio file
ru: Аудио файл

en: Local
ru: Локально

en: About
ru: Информация

en: YouTube URL
ru: Ссылка на YouTube

en: Video file
ru: Видео файл
