VideoJS Mediablock (2.2.9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: Topics
cs: Témata

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Local
cs: Místní

en: About
cs: Popis

en: Remote
cs: Vzdálená

en: Video file
cs: Video soubor
