VideoJS Mediablock (2.2.9) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Audio
pt: Áudio

en: Topics
pt: Tópicos

en: Audio file
pt: Arquivo de áudio

en: About
pt: Sobre

en: Remote
pt: Remoto

en: Video file
pt: Arquivo de vídeo
