VideoJS Mediablock (2.3.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Audio
ca: Àudio

en: Topics
ca: Temes

en: Video
ca: Vídeo

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: About
ca: Detalls

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo
