VideoJS Mediablock (2.3.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Audio
da: Lyd

en: Topics
da: Emner

en: Audio file
da: Lydfil

en: Local
da: Lokal

en: About
da: Om

en: Video file
da: Videofil
