VideoJS Mediablock (2.3.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Audio
he: אודיו

en: Topics
he: נושאים

en: Video
he: וידאו

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Local
he: מקומי

en: About
he: אודות

en: Video file
he: קובץ וידאו
