VideoJS Mediablock (2.3.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: Audio
tr: Ses

en: Topics
tr: Konular

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: Local
tr: Yerel

en: About
tr: Hakkında

en: Video file
tr: Video dosyası
