VideoJS Mediablock (2.3.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Topics
fr: Sujets

en: Video
fr: Vidéo

en: Audio file
fr: Fichier audio

en: Local
fr: Locale

en: About
fr: À propos

en: Remote
fr: A distance

en: Video file
fr: Fichier vidéo
