VideoJS Mediablock (2.3.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: Topics
pl: Tematy

en: Video
pl: Wideo

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Local
pl: Lokalnie

en: About
pl: O stronie

en: Video file
pl: Plik Video
