VideoJS Mediablock (2.3.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Audio
uk: Звук

en: Topics
uk: Теми

en: Video
uk: Відео

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Local
uk: Локаль

en: About
uk: Про модуль

en: YouTube URL
uk: Посилання YouTube

en: Remote
uk: Віддалений

en: Video file
uk: Відеофайл
