VideoJS Mediablock (2.3.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: Audio
ja: オーディオ

en: Topics
ja: トピック

en: Video
ja: ビデオ

en: Audio file
ja: オーディオファイル

en: About
ja: アバウト

en: Video file
ja: 動画ファイル
