VideoJS Mediablock (2.3.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Audio
sv: Ljud

en: Topics
sv: Ämnen

en: Audio file
sv: Ljudfil

en: Local
sv: Lokal

en: About
sv: Om

en: Video file
sv: Videofil
