VideoJS Mediablock (2.4.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Topics
lv: Tēmas

en: Audio file
lv: Audio fails

en: About
lv: Par

en: Video file
lv: Video fails
