VideoJS Mediablock (2.4.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Local
nl: Lokaal

en: About
nl: Over

en: Remote
nl: Op afstand

en: Video file
nl: Filmbestand
