VideoJS Mediablock (2.4.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Audio
ar: الصوت

en: Topics
ar: المناقشات

en: Video
ar: فيديو

en: Audio file
ar: ملف الصوت

en: About
ar: حول

en: Video file
ar: ملف الفيديو
