VideoJS Mediablock (2.4.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Audio
fa: صوتی

en: Topics
fa: موضوعات

en: Video
fa: ویدیو

en: Audio file
fa: فایل صوتی

en: About
fa: درباره
