VideoJS Mediablock (2.4.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Topics
gl: Temas

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: About
gl: Información

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo
