Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: yes
cs: ano

en: hidden
cs: skryto

en: no
cs: ne

en: Media
cs: Média

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
