Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: yes
et: jah

en: hidden
et: peidetud

en: no
et: ei

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: visible
et: nähtav

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid

en: Playback controls: %controls
et: Taasesituse juhtelemendid: %controls
