Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: hidden
fi: piilotettu

en: no
fi: ei

en: Loop
fi: Kierros

en: About
fi: Tietoja

en: Custom URL
fi: Mukautettu URL

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
