Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: yes
he: סוגים

en: hidden
he: מוסתר

en: no
he: לא

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית
