Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: yes
hi: हां

en: hidden
hi: छिपा हुआ

en: no
hi: नहीं

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
