Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: no
km: ទេ

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
