Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: yes
oc: òc

en: no
oc: non

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: About
oc: A prepaus

en: Custom URL
oc: URL personalizada

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
