Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: yes
ps: هو

en: hidden
ps: پټ

en: no
ps: نه

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)
