Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: yes
ro: da

en: hidden
ro: ascuns

en: no
ro: nu

en: Loop
ro: Buclă

en: About
ro: Despre

en: Custom URL
ro: URL personalizat

en: visible
ro: vizibil

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
