Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: yes
sk: áno

en: hidden
sk: skryté

en: no
sk: nie

en: Media
sk: Médiá

en: About
sk: Informácie o

en: visible
sk: zobrazené

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
