Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: yes
sv: ja

en: hidden
sv: dold

en: no
sv: nej

en: About
sv: Om

en: Custom URL
sv: Anpassad URL

en: visible
sv: synlig

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
