Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: hidden
th: ซ่อน

en: no
th: ไม่

en: Media
th: สื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ
