Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: yes
tr: evet

en: hidden
tr: gizli

en: no
tr: hayır

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında

en: Custom URL
tr: Özel URL

en: visible
tr: görünür

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Autoplay: %autoplay
tr: Otomatik oynatma: %autoplay

en: Loop: %loop
tr: Döngü: %loop

en: Muted: %muted
tr: Sessiz: %muted

en: Muted
tr: Sessiz

en: Show playback controls
tr: Oynatma kontrollerini göster

en: Playback controls: %controls
tr: Oynatma kontrolleri: %controls
