Vidstack Player (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: yes
vi: có

en: hidden
vi: ẩn

en: no
vi: không

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: About
vi: Giới thiệu

en: Custom URL
vi: URL tự chọn:

en: visible
vi: hiện

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
