Vidstack Player (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: yes
az: bəli

en: hidden
az: gizli

en: no
az: yox

en: Loop
az: Döngə

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında

en: Custom URL
az: Fərdi URL

en: visible
az: görünən

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Autoplay: %autoplay
az: Avtomatik oynatma: %autoplay

en: Loop: %loop
az: Döngə: %loop

en: Muted: %muted
az: Səssiz: %muted

en: Muted
az: Səssiz

en: Show playback controls
az: Oxutma nəzarətlərini göstərin

en: Playback controls: %controls
az: Oxutma nəzarətləri: %controls
