Vidstack Player (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: yes
be: так

en: no
be: не

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
