Vidstack Player (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: no
bo: མིན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Custom URL
bo: URLརང་བཟོ་བྱེད་པ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
