Vidstack Player (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: yes
da: ja

en: hidden
da: skjult

en: no
da: nej

en: About
da: Om

en: Custom URL
da: Brugerdefineret URL

en: visible
da: synlig

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Autoplay: %autoplay
da: Automatisk afspilning: %autoplay

en: Loop: %loop
da: Løkke: %loop

en: Muted: %muted
da: Dæmpet: %muted

en: Muted
da: Dæmpet

en: Show playback controls
da: Vis afspilningskontroller

en: Playback controls: %controls
da: Afspilningskontroller: %controls
