Vidstack Player (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: yes
hr: da

en: hidden
hr: skriven

en: no
hr: ne

en: Media
hr: Mediji

en: About
hr: Opis

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
