Vidstack Player (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: hidden
ta: மறைத்து

en: no
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி
