Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
