Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Always
cs: Vždy

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: About
cs: Popis

en: Lock
cs: Zámek

en: Unlock
cs: Odemknout
