Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Reset
es: Restablecer

en: Password
es: Contraseña

en: Always
es: Siempre

en: Inline
es: En línea

en: Unlocked
es: Desbloqueado

en: Locked
es: Bloqueado

en: About
es: Acerca de

en: Lock
es: Bloquear

en: Unlock
es: Desbloquear
