Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Always
hu: Mindig

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Locked
hu: Zárolt

en: About
hu: Leírás

en: Lock
hu: Lezárás

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Modal
hu: Felugró ablak
