Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: New Window
kn: ಹೊಸ ವಿಂಡೋ

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Lock
kn: ಲಾಕ್ ಮಾಡು

en: Unlock
kn: ಅನ್‌ಲಾಕ್ ಮಾಡು
