Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Lock
ta: பூட்ட

en: Unlock
ta: திறத்தல்
