Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Locked
ar: مقفل

en: About
ar: حول
