Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Inline
az: Xətdə

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında
