Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Always
be: Заўжды

en: Inline
be: Убудаваны

en: Locked
be: Зачынены

en: About
be: Аб
