Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Always
da: Altid

en: Inline
da: Integreret

en: Unlocked
da: Åben

en: Locked
da: Låst

en: About
da: Om

en: Offline message
da: Offline-besked

en: Lock
da: Lås

en: Unlock
da: Lås op
