Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Password
de: Passwort

en: Always
de: Immer

en: New Window
de: Neues Fenster

en: Unlocked
de: Entsperrt

en: Locked
de: Gesperrt

en: About
de: Über

en: Lock
de: Sperren

en: Unlock
de: Entsperren
